Dárek na poslední chvíli

21. prosince 2015 v 22:48 | Dorian |  Morning
Vidím to tak, že blogu se začnu věnovat pořádně až příští rok. Za tři dny jedeme oslavit Vánoce, páté výročí i Nový rok na hory do Itálie. Až se vrátím, pečivě o tom poreferuji, nicméně dneska vám poradím, jak dohnat vánoční nakupování na poslendí chvíli!


Víte, já jsem brácha teprv chvíli, všichni mí přítelé mají podstatně starší sourozence a moje spolužačka ze střední dokonce dítě ve věku mé sestry. Takže jistě chápete, jak těžké je pro mě nakupování zejména na téhle frontě, kdy vážně nemám tušení, čím bych jí o vánocích udělal radost. Dřív to bylo jednodušší, mimina to neřeší, ale teď?
Letos jsme byl vážně v háji.
Obcházel jsem hračkářství za hračkářstvím, ale všechny ty růžové a plyšové ptákoviny se mi prostě nelíbí. Je to hnus plastovej. Ale beztak jsem jí s Tomovou pomocí vybral nějakou velkou krabici - pamatujte, čím větší dárek, tím vás děti budou milovat víc. Vlastně ani nevím, co to je. Domeček se zvířátky, kosmetický salon a co všechno dohromady ještě.
Taky jsem koupil ještě nějakou barbínu a velkou sadu barev - to je jediný dárek, který se mi z nich fakt líbí, taky byl nejdražší, a doufám, že s tím mamce doma nenadělá moc velký nepořádek. Povoluji jen umění!
Pořád jsem ale nebyl dočista spokojený. Dávám dárky zásadně osobní a i když se jedná o prťouse, chtěl jsem si dát záležet. A tak jsem si koupil čepici s velkou mašlí.
A vy si teď říkáte, jakože sháním dárek pro Anežku a koupím sobě debilního kulicha. Chci jí pobavit nebo zahrát maňásky? Ne. Nesnáší moje dredy. Vždycky říká něco o tom, že je to špinavé a ošklivé a fuj prostě. Fakt je nesnáší. Ještě loni za ně s oblibou tahala, kdykoliv jsem přijel a letos jí náhle popadl nějaký záchvěv vkusu nebo co a vždycky, když přijedu domů, neopomene zdůraznit, jak hrozně Lobi vypadá.
No a tak jsem se nechal ostříhat. Už je to dýl, aby se vlasy stihly zregenerovat a nevypadal jsem pro změnu jak jamajskej domovník. Ale Anežka mě ještě neviděla. Na skypu v rámci zachování tajemství jsem od té chvíle nezapl kameru. Ví to jen mí nejbližší přátelé, se kterými se vídám denně. Ani mamka to neví.Tajemství! Pššššš!
Bude překvápko. Nechal jsem si jenom jeden dred - jako Anakin Skywalker kvůli premiéře Star Wars samozřejmě. Protože Anakin je ta nejlepší postava, která mohla tu šílenou sérii, kterou Renata tak miluje, potkat. A docela se mi líbí. Chvíli jsem uvažoval, že ho nechám nedotčený, ale Tom měl jiný názor. Když už jsem ty dredy sundal, řekl, jemu se můj účes náramně zamlouval, tak ať si teď nehraju na pošahanýho šprťáckýho vládce temnot a s tím posledním dredíkem udělám krátký proces.
Připadám si teď jak nahej. Takhle krátký vlasy jsem neměl snad od čtvrté třídy na základce. Fouká mi na uši, zebe mě lebka, je to strašně divný pocit. Navíc si připadám jak nacistickej pohlavár s tím příznačným - aktuálně hypermoderním -účesem, kterej mi moje kadeřnice vystříhala. Ostrůvek na gentlemansko ve výsledku vypadá, že bych mohl zaskakovat Heydricha. Ale to rychle doroste. Snad.
Navíc Anežka bude mít radost. A to je hlavní. Podle mě to bude nejlepší dárek letošních Vánoc. A to že jsem Renatě nechal v životní velikosti udělat papundeklovýho Johnnyho Deppa. Hihihi. Ačkoliv se obávám, jak devastující to bude mít dopad na její milostný život, když na ní teď v obýváku bude čekat sexy pohled jednoho z nejhezčích chlapů světa.
Příští rok bych jí mohl darovat Achilla v podání brada Pitta. A nebo by si ona mohla vzít inspiraci z mého dárku a toho Achilla udělat třeba už hned teď k mým narozkám. Protože není lepší polobůh, než blond namakanej Pitt.
Odběhl jsem od tématu, tak promiňte.

Hastala pronto! (...to není italsky, co?)

D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bloud. Well Bloud. Bloud. Well Bloud. | E-mail | Web | 28. prosince 2015 v 16:32 | Reagovat

...a jak to dopadlo?:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama