..na pana Božského

27. ledna 2016 v 11:08 | Dorian |  Morning
aneb jak se úspěšně vyrovnat s rozchodem a nezničit u toho celou planetu i přilethlý kosmos. Pravda, já jsem naposledy zažil rozchod před více jak pěti lety, ale jsou určité fígle které se nezapomínají ani po letech ve spokojeném, harmonickém vztahu a troufám si tvrdit, že pana Božského mám. A každému bych přál, aby jej také jednou našel. Je to super.


Jak tedy ošálit zlomené srdce a výčitky všemi smysly, vy kdo stále hledáte?

1, čich - ono se to nezdá, ale za sebe můžu doporučit změnu parfému, neboť asociace vyvolávané právě vůní jsou velmi silné a podle mých zkušeností přetrvávají nejdéle. I když pak odpovídat na otázku "Proč máš tolik voňavek, když je stejně nepoužíváš?" bývá dost trapné. ..jsem slyšel :D

2, zrak - to je snad jasné, kdo by si schovával různé serepetičky, fotky a další obrazový materiál od lamače srdcí? Navíc taková dovolená v jiném prostředí (doporučuji Krakow), taky dělá hotové zázraky.

3, chuť - hele, s tím to nepřehánějte. Když jsem poprvý zajídal svoje problémy, skončil jsem jak nechutný, sádelnatý prase. Čímž ale neodrazuji od nějakého to balzámu na srdíčko. Jen prostě nebalzamujte moc, nejste mumie. Hehehe.

4, hmat - můj nejoblíbenější způsob, jak se vyrovnávat s rozchodem. Řeknu to alegoricky, když pijete a pak máte nesnesitelnou kocovinu, není nic lepšího než ji přepít. Čili nezůstávat příliš dlouho v osamění a jako bonus PŘINUTIT TOHO ZMETKA ŽÁRLIT!

5, sluch - a nakonec trošku egoismu. Všichni děláme, že nesnášíme utěšování od přátel, ale veskutečnosti je fakt příjemný poslouchat z jiných úst to, čemu se sice z morálního a lidského hlediska vyhýbáme, ačkoliv je svatá pravda, že je to totální kretén a neví o co přichází...

P.S. Ještě jedna dobrá rada závěrem, jméno svého přítele si nenechávejte tetovat dřív než po třech letech, pokud po tom i přetso, jak je to ve své podstatě nevzhledné a neoriginální tetování, toužíte. Ať vás ani nenapadne, že tři týdny jsou dost a bude to skvělý dárek k narozeninám. Je to pak trochu... nepříjemné, i když vám to - po systematickém nátlaku aktuálního přítele - předělají na nějakou tu pěknou, moderní, barevnou kaňku, pořád tak nějak víte, co je pod tím. Navíc barevná kaňka na spodní straně paže? Věřte mi, vypadáto, že ste sežrali jendorožce a potíte duhu.

Za sebe doufám, že rozchod řešit už nikdy nebudu muset. Já totiž vůbec nevím, co bych dělal. Tohle jsou fígle, které mi zabíraly na takové ty různé menší známosti a flirty, když jsem byl puberťák. Jak bych se vyrovnával s krachem vážného vztahu, to fakt netuším. Pochybuji, že by stačilo z okna vyhodit Huga Bosse no 6 (což by navíc byla věčná škoda) z okna. Pět let je hrozně dlouhá doba v měřítku vztahů. Jiné páry se za tu dobu stačí poznat, zamilovat, vzít, mít dítě i rozvést. Já si neumím představit, že bychom se zítra třeba rozešli.
Vždyť já už ani pomalu nevím, jak někoho získat. V době, kdy mí přátelé experimentovali a učili se umění svádění a mladé lásky, já měl vážný vztah. Samozřejmě, že jsem tehdy netušil, že to vydrží tak dlouho, ale to nic nemění na faktu, že je to můj úplně první vážný vztah a Tom je můj první sexuální partner.
Já bych ten rozchod asi nepřežil. Ve 24 letech, kdy většina mých přátel zakládá pomalu rodiny, bych já byl najednou vhozen do moře svobodných bez toho, abych se v něm kdysi s ostatními naučil plavat. Ne, já se doplácal do prvního přístavu a zůstal tam. Já toho nelituji, to si nemyslete, jen se vážně modlím, abych nebyl do toho moře vržen zpátky.
Prostě bych se utopil - skončil bych jako kočičí dědek, neschhopný se vázat.
Ale třeba to vidím jen moc tragicky, ještě nemám ani čtvrt století, tak by se to nějak podalo. Ale kdo ví.. No zjišťovat to v žádném případě nehodlám a vám přeju, ať těch rozchod taky moc nezažijete :)

D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Týna Týna | 27. ledna 2016 v 11:21 | Reagovat

STRAŠNĚ MOC PROSÍM!  Dáš "To se mi líbí" na odkazech pod tyhle dvě fotky?
http://www.mundo.cz/soutez/kaplicka-irsko
http://www.mundo.cz/soutez/pohled-na-dunmore-head :-) moc díky!! :-)
(podmínka je přihlášení na facebook)

2 Shou Shou | E-mail | Web | 22. února 2016 v 20:01 | Reagovat

Pekne si to zhrnul. Avšak nesúhlasím úplne s bodom - "hmat" :D Nejako časom nemôžem súhlasiť s tvrdením "klin sa klinom vybíja" :D
Čo sa čuchu týka, veľa ľudí to podceňuje, no z vlastnej skúsenosti viem, že je to jeden z najsilnejších podnetov. A možno práve preto, že to ľudia podceňujú. Mňa pošťuchne v žalúdku dodnes pri vôni tic-tacu a cigariet. A už sú to roky...
A čo sa týka toho, mať vážny vzťah v dobe, kedy by si ho neplánoval a ani nečakal... poznám :) Čo tak čítam, sme na tom časovo podobne akurát my sme s priateľom spolu 4 roky.. Ale tiež si neviem predstaviť, kde a ako by som teraz hľadala nejakú "spriznenú dušu" :D (tiež mám 24) ;)

3 vzhurunohama vzhurunohama | 18. dubna 2016 v 12:49 | Reagovat

Vůně jsou magické.

A docela koukám, že si můj kocour píše blog. Doriane? Čičii!

4 Josephhourl Josephhourl | E-mail | Web | 3. května 2018 v 7:36 | Reagovat

buy levitra online <a href= http://levitrabsn.com >generic levitra</a> reached

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama